1. klase

Datums Laiks Klase Mācību priekšmets Tēma
29.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Saule, Pērkons, Daugava”
29.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā izmantot veidnes, un…
29.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas – kadra…
29.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO)
29.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Modelēšana. Mana sapņu māja
29.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Sava dziesma
29.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas telefona lietotne Stop…
29.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustību prieks
29.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
28.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Vienas dziesmas anatomija
28.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Vasara, Vasara, Vasara
28.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
28.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
27.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki
27.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Mūzika
27.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Es protu
27.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Vai pietiks naudas saldējumam
27.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
26.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Mīļumdziesma
26.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
26.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
26.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO)
26.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
26.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
25.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Kartupelis dziesmu un deju svētkos
25.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
25.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
25.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Māksla
25.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Grāmatu tārpiņš
25.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO)
25.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
22.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: rotaļu un deju…
22.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā eksperimentēt, lai nonāktu…
22.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas – animators,…
22.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Kā?
22.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsas visapkārt: krāsu uztvere,…
22.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Do spēlē „Domino”
22.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas telefona lietotne Stop…
22.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustība
22.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
21.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Tradicionālās mūzikas avoti
21.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Mainīgā pasaule, II
21.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
21.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
20.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Šūpuļdziesmas
20.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda
20.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Mainīgā pasaule, I
20.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Praktisku uzdevumu risināšana, ja…
20.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
19.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmas cauri laikiem: Zigmara Liepiņa…
19.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
19.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
19.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO) Telpiskas figūras. Kubs
19.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
19.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
18.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki – Es izjāju…
18.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
18.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
18.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda
18.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Kā uzstāties
18.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Daudzstūru pazīmes
18.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
15.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Ceļā uz skolēnu Dziesmu svētkiem!…
15.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā izstrādāt plānu radošajam…
15.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas: mākslinieks, scenārists
15.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Ko dara?
15.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsu gaišums
15.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Tonikas trijskanis, spēlējot blokflautu
15.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Mobilā bezmaksas lietotne „Stop…
15.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Stāja, koordinācija
15.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
14.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Raibi ļaudis sētiņā
14.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Kad Burti blēņojas, II
14.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Attāluma mērīšana. Mērīšana, mērlente.…
14.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
13.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Jautrā pļava
13.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
13.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
13.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Time / Laiks
13.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Zilbītes un zīlītes
13.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO)
13.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
12.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Tautasdziesma toreiz un tagad
12.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
12.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
12.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO)
12.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Pulkstenis. Laiks. Ilgums
12.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
11.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki – R.Pauls “Tu…
11.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
11.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
11.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Cipari / Numbers
11.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Kad burti blēņojas
11.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Skaitļi no 1 līdz…
11.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
08.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Ceļā uz skolēnu dziesmu svētkiem!…
08.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Tomātu zupas pagatavošana
08.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas: komponists
08.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO)
08.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Gleznošana. Abstrakti ziedi pūšanas…
08.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Do mažors
08.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas lietotne "Stop motion…
08.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustība
08.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
07.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Pār deviņi novadiņi
07.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Es un mana valsts
07.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
07.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
06.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Māmiņdiena
06.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.05.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Dzīvnieki
06.05.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Dzimšanas diena
06.05.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Skaitļi no 1 līdz…
06.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
05.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmas no animācijas filmām: Valts…
05.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
05.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
05.05.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO) Kā pieskaita un atņem…
05.05.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
05.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
30.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziedam un muzicējam kopā
30.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
30.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
30.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Kas un kāpēc jāzina par 1990. gada 4. maiju
30.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Dabas vērošana un maņas
30.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
29.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmubērns
29.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Kustības (Movement)
29.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Es un mana zeme
29.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Skaitļi no 1 līdz…
29.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
28.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētku repertuārs: „Pepijas dziesma”…
28.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO) Skaitļi no 1 līdz…
28.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Oža un smaržas
28.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
27.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Kalniem pāri”, „Tavs…
27.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Ķermenis
27.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Es un mana klase
27.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Skaitļi no 1 līdz…
27.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
24.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Kora dziedāšanas stunda, Andra Kontauta…
24.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
24.04.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Detaļu atliešana veidnē
24.04.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas - producents…
24.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
24.04.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Kas?
24.04.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Aušana ar papīra strēmelēm
24.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Ritma zilbes
24.04.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas filma: foni un…
24.04.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustību prieks
24.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
23.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Cilvēka dzīves cikls. Saules cikls
23.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
23.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
23.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Melns vai balts
23.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
23.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
22.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dzimšanas diena
22.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda
22.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Zemes diena: Dzīvojam zaļi!
22.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Nezināmais starpībā
22.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
21.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Viena gara turku pupa
21.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO) Nezināmais summā
21.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO)
21.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
20.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „TICI SEV”
20.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Sajūtas un emocijas
20.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Pasaule - mana un…
20.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Darbību secība
20.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
17.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Aicinājums”
17.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
17.04.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Garšaugu dārzs uz palodzes
17.04.2020 12:40 - 13:00 1.-5. klase Baltkrievu valoda Baltkrievu pasakas
17.04.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Kustības attēlošana zīmējumos. Šķirstenes…
17.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
17.04.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Improvizācijas pamati
17.04.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsu aplis
17.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Radošās nošu līnijas
17.04.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Ievads animācijā
17.04.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Esi aktīvs un dejo mājās!
17.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
16.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Saule
16.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
16.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
16.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Mana pasaule
16.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Redze un gaisma
16.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
15.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Pavasaris
15.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Laikapstākļi
15.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda (SURDO) Pasaule. Pasaule? Pasaule!
15.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika (SURDO) Kā saskaita divus skaitļus…
15.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
14.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Krustmāte Agate
14.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika (SURDO) Kā saskaita divus skaitļus…
14.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības (SURDO) Dzirde un skaņa
14.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
09.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
09.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
09.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
09.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Latviešu valoda Lieldienu ceļojums
09.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības
09.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
08.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
08.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Pavasaris — Spring
08.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda Pavasara svētki — Lieldienas
08.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika
08.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
07.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
07.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.04.2020 10:20 - 10:40 1. klase Matemātika
07.04.2020 09:40 - 10:00 1. klase Dabaszinības
07.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
06.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
06.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.04.2020 10:40 - 11:00 1. klase Angļu valoda Lieldienas — Easter
06.04.2020 10:00 - 10:20 1. klase Latviešu valoda Cilvēka dzīve- Gadalaiki- Pavasaris
06.04.2020 09:20 - 09:40 1. klase Matemātika
06.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads