2. klase

Datums Laiks Klase Mācību priekšmets Tēma
29.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Saule, Pērkons, Daugava”
29.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā izmantot veidnes, un…
29.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas – kadra…
29.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO)
29.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Modelēšana. Mana sapņu māja
29.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Sava dziesma
29.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas telefona lietotne Stop…
29.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustību prieks
29.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
28.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Vienas dziesmas anatomija
28.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Nodarbes mājās
28.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Atkārtojums par 2. klasē…
28.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
28.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
27.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki
27.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Atkārtojums par 2. klasē…
27.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Es protu! Noslēguma stunda
27.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
26.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Mīļumdziesma
26.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
26.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
26.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Sports
26.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO) Es protu! Ceļā uz…
26.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
26.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
25.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Kartupelis dziesmu un deju svētkos
25.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
25.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
25.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Personifikācija
25.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Nogrieznis, lauzta līnija
25.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
22.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: rotaļu un deju…
22.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā eksperimentēt, lai nonāktu…
22.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas – animators,…
22.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Kā?
22.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsas visapkārt: krāsu uztvere,…
22.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Do spēlē „Domino”
22.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas telefona lietotne Stop…
22.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustība
22.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
21.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Tradicionālās mūzikas avoti
21.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
21.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Pamata un kārtas skaitļa…
21.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
21.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
20.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Šūpuļdziesmas
20.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Runas etiķete
20.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Diagramma
20.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
19.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmas cauri laikiem: Zigmara Liepiņa…
19.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
19.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
19.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
19.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO) Laiks, stundas, minūtes
19.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
19.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
18.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki – Es izjāju…
18.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
18.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
18.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Atstāstījums tuvu tekstam
18.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Laiks
18.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
15.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Ceļā uz skolēnu Dziesmu svētkiem!…
15.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Kā izstrādāt plānu radošajam…
15.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas: mākslinieks, scenārists
15.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Ko dara?
15.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsu gaišums
15.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Tonikas trijskanis, spēlējot blokflautu
15.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Mobilā bezmaksas lietotne „Stop…
15.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Stāja, koordinācija
15.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
14.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Raibi ļaudis sētiņā
14.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Archaeology / Arheoloģija
14.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Runas plāna veidošana
14.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Vairošanās
14.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
13.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Jautrā pļava
13.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
13.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
13.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana. Teksta daļas: ievads,…
13.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Vesels un puse
13.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
12.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Tautasdziesma toreiz un tagad
12.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
12.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
12.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Geography / Ģeogrāfija
12.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO) Saskaiti taisnstūrus
12.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Barošanās
12.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
11.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki – R.Pauls “Tu…
11.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
11.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
11.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana. Teikums (vienkāršs nepaplašināts,…
11.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Perimetrs
11.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
08.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Ceļā uz skolēnu dziesmu svētkiem!…
08.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.05.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Tomātu zupas pagatavošana
08.05.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas: komponists
08.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.05.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO)
08.05.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Gleznošana. Abstrakti ziedi pūšanas…
08.05.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Do mažors
08.05.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Bezmaksas lietotne "Stop motion…
08.05.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustība
08.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
07.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Pār deviņi novadiņi
07.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Ģimene
07.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana. Apsveikuma kartīte
07.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
07.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
06.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Māmiņdiena
06.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.05.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana. Skaņu iedalījums. Līdzskaņu…
06.05.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Taisnstūris un kvadrāts
06.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
05.05.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmas no animācijas filmām: Valts…
05.05.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
05.05.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
05.05.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Dzīvnieki
05.05.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO) Saistītais pieraksts teksta uzdevumos
05.05.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO)
05.05.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
30.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziedam un muzicējam kopā
30.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
30.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
30.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Kustība (Movement)
30.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Kas un kāpēc jāzina par 1990. gada 4. maiju
30.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Augu augšana
30.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
29.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmubērns
29.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
29.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana, patskaņu un divskaņu…
29.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO) Saistītais pieraksts, iekavas
29.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
28.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētku repertuārs: „Pepijas dziesma”…
28.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
28.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Ķermenis
28.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO)
28.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Dzīvības pazīmes
28.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
27.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Kalniem pāri”, „Tavs…
27.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
27.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Rakstīšana, dažādu vārdšķiru vārdu…
27.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO)
27.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
24.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Kora dziedāšanas stunda, Andra Kontauta…
24.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
24.04.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Detaļu atliešana veidnē
24.04.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas profesijas - producents…
24.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
24.04.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Kas?
24.04.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Aušana ar papīra strēmelēm
24.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Ritma zilbes
24.04.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Animācijas filma: foni un…
24.04.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Kustību prieks
24.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
23.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Cilvēka dzīves cikls. Saules cikls
23.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
23.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
23.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
23.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Sinonīmi un antonīmi
23.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Ķermeņu kustības maiņa
23.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
22.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dzimšanas diena
22.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
22.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Izteiksmīga lasīšana. Vārda intonācija…
22.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO)
22.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
21.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Viena gara turku pupa
21.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
21.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
21.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika (SURDO)
21.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Kustības un to cēloņi
21.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
20.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „TICI SEV”
20.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
20.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Lasītprasme, darbības vārds un…
20.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika (SURDO)
20.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
17.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Dziesmu svētki: „Aicinājums”
17.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
17.04.2020 13:00 - 13:20 1.-4. klase Dizains un tehnoloģijas (SURDO) Garšaugu dārzs uz palodzes
17.04.2020 12:40 - 13:00 1.-5. klase Baltkrievu valoda Baltkrievu pasakas
17.04.2020 12:40 - 13:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Kustības attēlošana zīmējumos. Šķirstenes…
17.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
17.04.2020 10:40 - 11:00 1.-4. klase Improvizācija (SURDO) Improvizācijas pamati
17.04.2020 10:20 - 10:40 1.-4. klase Māksla (SURDO) Krāsu aplis
17.04.2020 10:00 - 10:20 1.-4. klase Mūzika Radošās nošu līnijas
17.04.2020 09:40 - 10:00 1.-4. klase Animācija (SURDO) Ievads animācijā
17.04.2020 09:20 - 09:40 1.-4. klase Dejas Esi aktīvs un dejo mājās!
17.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
16.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Saule
16.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
16.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
16.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Sajūtas un emocijas
16.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Garšīgā lasīšanas pasaule. Īpašības…
16.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Elektroenerģijas taupīšana
16.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
15.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Pavasaris
15.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
15.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda (SURDO) Lietvārdu pasaule
15.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika Reizināšana, dalīšana (reizinātāju pārvietojamības īpašība),…
15.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
14.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm Krustmāte Agate
14.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
14.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda Laikapstākļi
14.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika Turpināsim reizināt! Tu uzzināsi, kāda…
14.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības (SURDO) Elektrodrošība
14.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
09.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
09.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
09.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
09.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
09.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Latviešu valoda Pavasaris, Lieldienas
09.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības
09.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
08.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
08.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
08.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda Pavasaris
08.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika Reizināšana. Atgādnes sagatavošana, lietošana
08.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
07.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
07.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
07.04.2020 10:40 - 11:00 2. klase Angļu valoda
07.04.2020 10:00 - 10:20 2. klase Matemātika Reizināšana ar 3, 4, 5
07.04.2020 09:20 - 09:40 2. klase Dabaszinības
07.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads
06.04.2020 13:40 - 14:00 1.-4. klase Kopdziedāšana visām klasēm
06.04.2020 13:20 - 13:40 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.04.2020 11:00 - 11:20 1.-4. klase Sports visām klasēm
06.04.2020 10:20 - 10:40 2. klase Latviešu valoda Iepazīšanās. Suns — cilvēka draugs
06.04.2020 09:40 - 10:00 2. klase Matemātika Reizināšana ar 2. Saskaitīšanas aizvietošana…
06.04.2020 09:00 - 09:20 1.-4. klase Ievads