Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Mājas

Pieredzes apkopojums autobiogrāfiska vai biogrāfiska prozas darba fragmenta radīšanai

Pievienots 28.05.2021
Santa Mežvēvere, Māris Bušmanis, Inese Lāčauniece
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Literatūra
biogrāfisks autobiogrāfisks prozas darbs
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns ir ieguvis un sakārtojis nepieciešamo informāciju autobiogrāfiska vai biogrāfiska prozas darba fragmenta radīšanai.
Video apraksts

Lit-7.1.3. video ( "Mājas", 3.video) "Pieredzes apkopojums autobiogrāfiska vai biogrāfiska prozas darba fragmenta radīšanai" ir turpinājums Lit-7.1.2. video ( "Mājas", 2.video) "Biogrāfiskam prozas darbam raksturīgās iezīmes". Ja tajā skolēnam bija iespēja iepazīt autobiogrāfiskam un biogrāfiskam darbam raksturīgo, tad šajā - trešajā "Māju" video - skolēns pats apkopo savu vai sev tuva cilvēka pieredzi, izvēlas stāstītāju (vēstītāju), vēstījuma personu, tēlu/-us, veido tēla tiešo un netiešo raksturojumu u.c. un turpina ieklausīties arī rakstnieces Māras Zālītes ieteikumos, lai pats uzrakstītu autobiogrāfiska vai biogrāfiska prozas darba fragmentu.

Resursi

Pildspalva, balts vai septiņu krāsu papīrs puzles elementu sagatavošanai, šķēres, līme, dažas ģimenes fotogrāfijas, dažādu krāsu rakstāmrīki informācijas organizēšanai.

Turpini mācīties

Skola2030 mācību līdzeklis 7.klasei literatūrā 7.1. Mājas. Kā literāros darbos tiek parādīta mājas un tur sastapto cilvēku nozīme personības veidošanā? [tiešsaiste]. Valsts izglītības satura centrs / Projekts “Kompetenču pieeja mācību saturā”, 2020, 19.okt. [skatīts 2021.g. 22.martā]. Pieejams: https://mape.skola2030.lv/resources/753 https://mape.skola2030.lv/resources/757

Standarta sasniedzamais rezultāts
K.9.3.1.

Sekojot paša plānotiem radošā procesa soļiem, daudzveidīgi izmanto mākslinieciskos un tēlainās izteiksmes līdzekļus atbilstoši ieceres mērķim, apvieno audiālos un vizuālos, divdimensiju un trīsdimensiju mākslas veidus radoša darba izveidē (piemēram, eksperimentējot raksta dzejas, prozas vai dramaturģijas tekstu, sacer skaņdarbu literāram tekstam vai animācijas filmai, veido iestudējumu un tā noformējumu), mērķtiecīgi izmanto digitālās tehnoloģijas. Atbildīgi izvērtē savu un citu paveikto atbilstoši kopīgi veidotiem kritērijiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.