Kustību prieks (6. stunda)

Pievienots 29.05.2020

Dalīties

https://www.tavaklase.lv/programma/sc_01-04_dejas_006

Video apraksts

Mērķis: Latviešu dejas treniņstunda ar 21. gadsimta tendencēm: aicināt uzlabot fizisko stāvokli, ļauties kustību priekam un dejot

Resursi

Ērts apģērbs

Turpini mācīties

Laikmetīgās, modernās, klasiskās un latviešu skatuviskās dejas, sporta nodarbību meistarklases LNKC darba grupa. Latviešu dejas pamati. Rīga: Latvijas Nacionālais kultūras centrs, 2011.

Standarta sasniedzamais rezultāts

F.3.2.2.1

Izpilda dažādu deju pamatsoļus, satvērienus un ritmiskos vingrinājumus individuāli ar priekšmetu un bez tā mūzikas pavadījumā, piemēram, gājiena, polkas, galopa soļus, iekšējo roku sānisko satvērienu, ritmisku soļošanu ar roku kustībām.

F.6.2.2.1

Mērķtiecīgi izpilda dažādu stilu atsevišķus deju soļus un figūras pāros, apvieno dažādus ritmiskos un vingrošanas vingrinājumus.

F.9.2.2.1

Izvēlas savām interesēm atbilstošus dažāda stila deju soļus, dejas, kustību kombinācijas ar priekšmetu un bez tā, improvizē, patstāvīgi izvēlas muzikālo pavadījumu.

Saistītie video

Sports visām klasēm (1. stunda)

Sports visām klasēm (2. stunda)

Sports visām klasēm (3. stunda)

Sports visām klasēm (4. stunda)

Sports visām klasēm (5. stunda)

Sports visām klasēm (6. stunda)

Citi mācību priekšmeti

Matemātika
Sports un veselība
Angļu valoda
Baltkrievu valoda
Teātra māksla
Jūsu pārlūkprogramma neatbalsta šīs vietnes prasības. Lūgums izmantot kādu no šīm pārlūkprogrammām: Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge.