Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Valsts pārvaldīšana

Tiesību akti Latvijā un starptautiskie tiesību akti

Pievienots 18.08.2021
Katrīna Kūkuma
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
tiesību akti paražas likumi tiesības normatīvie akti Latvijas Republikas Satversme starptautisko tiesību normas Latvijas Republikas likumi Ministru kabineta noteikumi Eiropas Savienības tiesību akti
Video sasniedzamais rezultāts
Zina kā veidojas tiesību akti, kāda ir to hierarhija Latvijā, kā arī analizē Eiropas mēroga tiesību aktu saistību ar Latviju
Video apraksts

Video skolēniem ir iespēja iepazīties ar tiesību aktu izcelsmi, iedalījumu, pazīmēm, lai saprastu kādēļ tie ir būtiski. Tāpat video gaitā tiek skaidrota Latvijas tiesību aktu hierarhija un tiek analizēti pieci tiesību aktu piemēri, izmantojot mācīšanās stratēģiju "Kāds gribēja, bet tā tādējādi". Kā arī video tiek sniegta informācija par to kādi Eiropas tiesību akti ir saistoši Latvijai.

Resursi

pierakstu klade, rakstāmpiederumi

Standarta sasniedzamais rezultāts
S.V.2.7.

Patstāvīgi un kritiski novērtē reālās dzīves piemērus, kuros notiek tiesību normu sadursme, skaidro tiesību normu juridisko spēku un aktualitāti konkrētās situācijās, lai pamatotu to, kā tiesības mainās un pielāgojas sabiedrības vajadzībām.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.