Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Globālie demogrāfiskie un migrācijas procesi

Iedzīvotāju migrācija

Pievienots 09.08.2021
Ieva Tenberga
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Ģeogrāfija
Migrācija emigrācija ,imigrācija svārstmigrācija sezonālā migrācija
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns izprot migrācijas cēloņus agrāk un tagad, skolēns prot noteikt migrācijas veidu (piespiedu, brīvprātīgā, svārstmigrācija, sezonālā migrācija, legāla, nelegāla) pēc dotajiem piemēriem.
Video apraksts

Mācību video paredzēts, lai skolēns varētu skaidrot migrāciju un tās cēloņus vēturiski un mūsdienās.

Video pirmajā daļā skolēns tiek iepazīstināts ar migrāciju vēsturiski un mūsdienās, tiek aplūkotas lielākās migrācijas plūsmas un skaidroti to cēloņi. Skolēnam ir iespēja salīdzināt migrācijas iemeslus agrāk un tagad.
Video otrajā daļā skolēns tiek iepazīštināts ar dažādiem migrācijas veidiem (piespiedu, brīvprātīgā, sezonālā, svārstmigrācija, legāla, nelegāla) un tiek doti migrāciju piemēri. Skolēnam ir iespēja vingrināties noteikt migrācijas veidu pēc dotā migrācijas apraksta.

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.O.12.1.1.

Skaidro procesus un parādības, izmantojot pamatotus un ticamus pierādījumus, iegūtus no dažādiem avotiem, atbilstošu terminoloģiju un simbolu valodu.

S.O.5.8.

Skaidro iedzīvotāju skaita izmaiņu telpiskās likumsakarības pasaulē, to cēloņus un sekas, saskatot nozīmīgākos valsts vai reģiona dabisko pieaugumu ietekmējošos faktorus, veicot nepieciešamos aprēķinus, vērtējot iedzīvotāju demogrāfisko struktūru

S.O.6.1.

Salīdzina informācijas avotu daudzveidību pēc noteiktiem kritērijiem, nosaka to uzticamību. Apkopo šo informāciju un secina. Izmanto uzticamos avotos gūto informāciju saviem mācību mērķiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.