Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Cilvēks un sabiedrība

Kā mainās sieviešu skaistuma standarti dažādos laikmetos. Смотри, какая красота! Как менялись стандарты красоты в разные периоды истории

Pievienots 04.08.2021
Valentīna Voiciša
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Krievu valoda (svešvaloda)
Darbs ar lielo informācijas apjomu vizuāla un tekstuāla informācija gleznas videofragmenti teksti par dažāda laikmetā sieviešu skaistuma standartiem; prasme izvēleties nepieciešamo apkopot un sistematizēt to
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēni strādā ar informāciju: izvēlas nepieciešamo, apkopo un sistematizē to. Skolēni formulē kritērijus, pēc kuriem prot atpazīt sieviešu skaistuma etalonus dažādos laikmetos; izmanto šos kritērijus, strādājot ar attēliem, tekstiem un videofragmentiem.
Video apraksts

Video stundā krievu valodā skolēni mācās strādāt ar lielo informācijas apjomu –izvēlās nepieciešamo, apkopo un sistematizē to.
Skolēniem tika piedāvāta vizuāla un tekstuāla informācija (gleznas, videofragmenti, teksti) par dažāda laikmetā sieviešu skaistuma standartiem.
Skolēni formulē kritērijus, pēc kuriem varētu atpazīt sieviešu skaistuma standartus; izmanto šos kritērijus, strādājot ar attēliem, tekstiem un videofragmentiem; prot noteikt minētā laikmeta sieviešu skaistuma pazīmes.

Resursi

Pildspalva, pierakstu klade vai Darba lapas ar uzdevumiem

Standarta sasniedzamais rezultāts
VS.O.1.3.1.

Lieto svešvalodas starpdisciplināriem mācību mērķiem, izmanto dažādus resursus (piemēram, izglītojošus videoierakstus, populārzinātniskus rakstus).

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.