Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kas ir dabas resursi?

Dabas resursi

Pievienots 11.07.2022
Ieva Tenberga
Klase / Izglītības posms: 8. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Ģeogrāfija
dabas resursi izsmeļami neizsmeļami atjaunīgi neatjaunīgi nafta ģeogrāfija
Video sasniedzamais rezultāts
Grupē dabas resursus (mežs, smiltis, ūdens, vējš u. c.) pēc pazīmes (t. sk., atjaunojamie/neatjaunojamie) un apraksta, kuras pazīmes liecina par katra resursa piederību pie kādas no grupām.
Video apraksts

Mācību video paredzēts, lai skolēns izprastu dabas resursu iedalījumu un spētu izvērtēt tā spēju ataunoties, domājot par ilgtspējīgu dabas resursu izmantošanu. 

Video pirmajā daļā skolēns iepazīstas ar dabas resursu daudzveidīgo iedalījumu, kā arī aplūko katra iedalījuma piemērus. Skolēns secina, ka dabas resursi var piederēt pie vairākām grupām pēc atšķirīga iedalījuma. Video otrajā daļā tiek dots uzdevums skolēnam - nosaukt visas grupas, pie kurām pieder dotie dabas resursi, tādā veidā izvērtējot konkrēto dabas resursu lietojamību, izcelsmi un spēju atjaunoties.

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.9.12.1.1.1.

Skaidro procesus un parādības, izmantojot abstraktas idejas, jēdzienus, sakarības, matemātisko instrumentāriju (simbolus, grafikus), zinātnisku terminoloģiju.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.