Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā atlej veidnē dažādu materiālu izstrādājumus?

Dažādas veidnes un to pielietojums.

Pievienots 10.05.2021
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 4. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas 4. klase materiāli atliešana veidnes ģipsis veidošanas masa plastilīns
Video sasniedzamais rezultāts
Iepazīstās ar veidnēm un to nepieciešamību dažādās nozarēs. Spēj nosaukt dažādus materiālus, kurus izmanto veidnes izgatavošanai, lai iegūtu kādu izmantojamu produktu, priekšmetu, detaļu izgatavošanai. Patstāvīgi izgatavo veidni pēc izstrādātās skices, atbilstoši norādītajiem izmēriem un specifikācijām.
Video apraksts

Video pirmajā daļā skolēns iepazīsies ar daudzveidīgām veidnēm, to izmantošanas iespējām dažādās nozarēs. Video turpinājumā skolēns tieks aicināts apskatīt un analizēt dažādus atlejamos materiālus pēc dotajiem kritērijiem un izmantošanas iespējām. Video trešajā daļā skolēnam tiks demonstrēts kā pašam izgatavot veidni atbilstoši iecerēm un izmantojamajiem materiāliem.

Resursi

- Dažādi raksrāmiederumi (dažādi cietības zīmuļi vai rasēšanas zīmulis, dzēšgumija), lineāls, trisstūra lineāli pēc izvēles, lekāli, rūtiņu papīrs vai milimetra papīrs. - Dators vai mobīlais telefons ar interneta pieslēgumu. - Dažādi materiāli un palīgrīki veidnes izgatavošanai pēc izvēles, piederumi darba tīrības nodrošināšanai.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.6.1.4.1.

Saskata un prot nosaukt vairākas iespējas, kā uzlabot izstrādes procesu un radīto dizaina risinājumu atbilstoši dotajiem vai paša veidotiem kritērijiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.