Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Teksts un tekstveide

Efektīva stāstījuma pamatprincipi

Pievienots 05.02.2021
Anna Sidorova, Alise Cimbaļuka, Zane Žagare-Zaķīte, Laura Katkeviča
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Angļu valoda
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns apgūst efektīva stāstījuma pamatprincipus; prot iegūt nepieciešamo informāciju no drošiem avotiem; definēt balstavārdus.
Video apraksts

Video pirmajā daļā skolēns uzzina par piecām publiskas runas funkcijām. Skolotājs sniedz piemērus, kā publiskās runas funkcijas izpaužas un ietekmē efektīvas runas izveidi.

Video otrajā daļā skolēns tiek rosināts atkārtot monologa izveides principus, salīzinot to ar esejas rakstīšanu. Skolēnam tiek demonstrētas biežāk lietojamās frāzes, kas palīdz veidot strukturētu publisku stāstījumu.

Video trešajā daļa skolēnam tiek rādīts, kā atlasīt informāciju tiešsaistē un izvirzīt kritērijus, lai noteiktu avota ticamību. Skolēns tiek iepazīstināts ar pieeju, kā meklēt informāciju, izmantojot ticamus avotus. Video noslēdzas ar praktisku uzdevumu skolēnam, kurā viņš kopā ar skolotāju nosaka dažādu avotu ticamību.

Turpini mācīties

voicespice.com

Standarta sasniedzamais rezultāts
VS.9.2.1.4.

Izvērtē informācijas ticamību tīmeklī, piemēram, ziņu portālos un sociālajos tīklos, un pārbauda avotus. Atbildīgi apmainās ar informāciju (ieraksti emuārā, komentāri forumā).

VS.9.2.1.8.

Uzņemas atbildību par savas runas un rakstu pratības pilnveidi. Patstāvīgi izvēlas un izmanto mācīšanās stratēģijas atbilstoši saziņas situācijai un mācību mērķiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.