Saglabāt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Oksidēšanās-reducēšanās procesi

Elektronu bilances vienādojums metālu ķīmiskajās īpašībās

Pievienots 22.02.2021
Līga Lasmane, Inga Melngaile
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Ķīmija
Video sasniedzamais rezultāts
1.Pēc ķīmisko pārvērtību pazīmēm secina par reakcijas produktiem. 2.Metālu ķīmiskās pārvērtības apraksta ar reakcijas molekulāro vienādojumu un elektronu bilances vienādojumu. 3.Aktualizē zināšanas par metālu elektroķīmisko spriegumu rindu. 4.Spriež par metālu oksidēšanās un reducēšanās spējām.
Resursi

Pildspalva ,Pierakstu klade

Turpini mācīties

app.soma.lv

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.O.1.5.3.

Skaidro oksidēšanās–reducēšanās procesus (elektrolīze, metālu korozija) un procesus elektrolītu šķīdumos (disociācija, neitralizācija, sāļu hidrolīze, ūdens cietības novēršana), eksperimentējot, pierakstot tos ar molekulārajiem, jonu, elektronu bilances vienādojumiem, novērtē to nozīmi dabā, sadzīvē, tehnikā.

D.O.12.3.2.

Attēlo atomu un vielu uzbūvi, izmantojot elektronu konfigurācijas formulas, vielu molekulformulas, struktūrformulas un elektronformulas. Pieraksta vielu ķīmiskās pārvērtības, izmantojot molekulāros, jonu, elektronu bilances vienādojumus. Nosauc vielas, izmantojot IUPAC nomenklatūru.

Oksidēšanās reducēšanās metāli reducētājs oksidētājs elektronu bilances vienādojums metālu elektroķīmisko spriegumu rinda.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.