Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Valodas sistēma

Izruna, intonācija un ritms angļu valodā

Pievienots 21.05.2021
Anna Sidorova, Laura Katkeviča, Alise Cimbaļuka, Elvīra Laizāne, Zane Žagare-Zaķīte
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Angļu valoda
izruna intonācija mēles mežģis transkripcija
Video sasniedzamais rezultāts
Ievēro atšķirības starp angļu valodas izrunas un rakstības variantiem; izprot sakarības starp uzsvaru vārdā un tā funkciju (vārdšķiru) (piemēram, im`port, darbības vārds – `import, lietvārds; atšķir un ievēro intonācijas, uzsvaru un ritma atšķirības salīdzinājumā ar dzimto valodu.
Video apraksts

Video laikā skolēnas tiek rosināts domāt par izrunas un intonācijas atķirībām angļu un latviešu valodā. Video ievadā tiek runāts par mēles mežģu izmantošanu izrunas vingrināšanā un demonstrāti tehnoloģiskie risinājumi izrunas vingrināšanai. Video pirmajā daļā skolēnam tiem izskaidrots, kā ievērot atšķirības starp angļu valodas izrunas un rakstības variantiem. Video otrajā daļā skolēnam ir praktisks uzdevums, lai izprastu sakarības starp uzsvaru vārdā un tā funkciju (vārdšķiru) (piemēram, im`port, darbības vārds – `import, lietvārds). Video trešajā daļā tiek urnāts par intonācijas nozīmi komunikācijā, skolēns tiek rosināts domāt par intonācijas, uzsvaru un ritma atšķirībām salīdzinājumā ar dzimto valodu.

Resursi

Tev šajā mācību stundā vajadzēs: pildspalvu, pieeju interneta ziņu platformai

Standarta sasniedzamais rezultāts
VS.V.3.2.1.

Pamana cilvēka izrunas īpatnības un izprot tajās ietverto informāciju. Ievēro apgūstamās valodas runas un rakstu normas un izvēlas situācijai atbilstošu izrunu.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.