Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā virpo ar koka virpu izstrādājumu?

Izstrādājuma plānošana un darbs ar kokapstrādes virpu

Pievienots 23.09.2022
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 8. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
dizains un tehnoloģijas koka kalti šablons kokapstrādes virpa virpošana apdare apstrāde
Video sasniedzamais rezultāts
Veido skices vienkāršiem rotācijas ķermeņiem un rasē virpotu detaļu, ņemot vērā pieejamos resursus, t. sk. arī nepieciešamo laiku un savas prasmes; lieto iegūtās zināšanas par virpošanas procesu sava iecerētā virpotā izstrādājuma izgatavošanā pēc iepriekš radīta darba plāna.
Video apraksts

Mācību video paredzēts, lai skolēns nostiprinātu zināšanas rasēšanā un prasmes izstrādājuma plānošanā. Video pirmajā daļā tiek demonstrētas dažādas kokapstrādes virpas, koka virpošanai paredzētie instrumenti, palīginstrumenti un atbilstošākie kokmateriāli. Otrajā video daļā tiek demonstrēts, kā izstrādāt atbilstošu rasējumu virpošanas procesam. Video turpinājumā tiek demonstrēts, kā veikt vienkāršas un drošas darbības darbā ar koka virpu, koka kaltiem, lai izgatavotu iecerēto dizaina produktu.

Resursi

Kokapstrādes virpa, atbilstošs kokmateriāls pēc izvēles, koka kalti pēc izvēles, aizsargbrilles, skolotāja vai paša izstrādāta dizaina dienasgrāmata.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.9.1.3.3.

Patstāvīgi īsteno dizaina risinājumu atbilstoši iepriekš radītajam darba plānam un vērtēšanas kritērijiem. Īstenošanas procesā dokumentē un novērtē pēc kritērijiem īstenošanas procesu un vajadzības gadījumā precizē vai maina materiālu izvēli, tehnikas, darba gaitu un pielāgo izmaiņām turpmāko darba plānu.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.