Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā notiek ražošana?

Kā notiek ražošana?

Pievienots 29.05.2022
Mareks Dambītis
Klase / Izglītības posms: 8. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Sociālās zinības
ražošana ražošanas resursi tautsaimniecība
Video sasniedzamais rezultāts
Skaidro, kāpēc ražošanas process ir būtisks uzņēmējam, lietojot statistikas datus izdara secinājumus, kāpēc ražošana ir būtiska tautsaimniecības nozare.
Video apraksts

Ikdienā patērējot dažādus produktus un pakalpojumus, mēs reti kad iedomājamies, kāpēc kāds ir izvēlējies tos ražot un kāds ir šī produkta ražošanas process. Šajā mācību video, atkārtojot pamatlietas par uzņēmējdarbību, skaidrosim resursu organizēšanu ražošanā un, lietojot statistikas datus, secināsim, kāda ir ražošanas loma tautsaimniecībā kopumā.

Standarta sasniedzamais rezultāts
S.9.4.2.

Balstoties uz konkrētiem piemēriem, analizē uzņēmēja lomu resursu organizēšanā, lai radītu jaunu preci vai pakalpojumu, analizē dažādas uzņēmējdarbības formas un to priekšrocības. Analizē reģiona vai valsts konkurētspējas priekšrocības noteiktu nozaru attīstībā un produktu ražošanā, skaidro, kā valstu līmenī specializācija veicina labklājības līmeņa pieaugumu. Vērtē starptautiskās tirdzniecības lomu mūsdienās.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.