Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

No kā sastāv dzīvie organismi?

Kā organismu uzbūve piemērota to funkciju veikšanai?

Pievienots 16.09.2022
Vija Melne
Klase / Izglītības posms: 6. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dabaszinības
Video sasniedzamais rezultāts
Iepazīstināt, ka ārēji atšķirīgiem organismiem ir gan kopīgas pazīmes iekšējā uzbūvē, gan atšķirīgas. Dažādiem organismiem iekšējās ķermeņa daļas var būt atšķirīgas pēc uzbūves , bet tās veic vienu un to pašu funkciju. (Zarnas, kuņģis, guza – barošanās, plaušas, žaunas – elpošana. Izprast, ka tas saistīts ar vidi, kuru apdzīvo konkrēts organisms , un attīstību, evolūciju. Veidot izpratni par dzīvnieku orgānu sistēmu pielāgotību noteiktai dzīves videi.
Resursi

Pildspalva, burtnīca.

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.6.7.4.1.

Skaidro organismu dzīvības organizācijas līmeņu (šūna, orgāns, orgānu sistēma, organisms) pakārtotību, novērojot un izmantojot IKT.

D.6.7.1.1.

Skaidro saviem vārdiem dzīvības procesu norisi (barošanās, augšana un attīstība, vairošanās, izvadīšana), novērojot dzīvniekus to dabiskajā vidē, izmantojot IKT un pavairojot un audzējot augus.

D.6.7.2.2.

Atrod saistību starp dažādu dzīvnieku orgānu sistēmām (elpošanas, gremošanas, asinsrites un balsta un kustību) un to nozīmi dzīvības uzturēšanā, izmantojot pedagoga piedāvātus informācijas avotus, modeļus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.