Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā ar figūrzāģi izzāģē koka izstrādājumu no saplākšņa?

Koka savienojuma veidi

Pievienots 01.08.2022
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 5. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
dizains un tehnoloģijas kokapstrāde finierzāģēšana koka savienojuma veidi
Video sasniedzamais rezultāts
Izvēlas un pielieto atbilstošākos kokapstrādes instrumentus, palīginstrumentus, kokmateriālus un koka savienojuma veidus, lai realizētu savu ieceri; ievēro darba drošības noteikumus darbā ar rokas un elektriskajiem instrumentiem.
Video apraksts

Mācību video paredzēts, lai skolēns iepazītos ar dažādiem koka savienojuma veidiem. Video pirmajā daļā tiek demonstrēti līmētie savienojumi, kustīgie un nekustīgie savienojumu, izjaucami un neizjaucami savienojumi. Video turpinājumā tiek skaidrots kādos gadījumos izmanto katru no koka savienojuma veidiem un tiek demonstrēts kā izgatavot izzāģēšanas galdiņa pamatni finierzāģēšanai.

Resursi

Skolēnam būs nepieciešams: * rokas, elektriskie instrumenti kokapstrādei pēc izvēles; * plātņu materiāli pēc izvēles; * dažādi materiāli kokmateriāla savienošanai pēc izvēles.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.6.2.1.1.

Pēta un novērtē materiālu fizikālās īpašības, eksperimentē ar dažādiem materiāliem, tos savienojot, sadalot un kombinējot atbilstoši iecerei. Izvēlas atbilstošus materiālus, no kuriem var radīt dizaina risinājumus, neradot apdraudējumu sev un videi.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.