Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā izmanto materiālus?

Kompozītmateriāli

Pievienots 03.06.2022
Mārtiņš Gulbis
Klase / Izglītības posms: 5. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dabaszinības
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns zina, kas ir kompozītmateriāls un prot paskaidrot saviem vārdiem dažādus kompozītmateriālu pielietošanas piemērus.
Video apraksts

Kompozītmateriāls sastāv no vismaz 2 dažādiem materiāliem, kuri papildina viens otru. Video tiek paskaidrots, kas ir kompozītmateriāls un eksperimentāli pārbaudīts, kā mainās ledus izturība, ja tajā iesaldē papīru, makaronus un vati. Testēšanas laikā stikla glāze ir izvēlēta apzināti, lai video būtu redzams testēšas process. Veicot eksperimentu patstāvīgi labāk izvēlēties neplīstošu materiālu, uz kura veikt ledus izturības testēšanu ar karoti vai āmuru.

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.6.12.1.1.2.

Veido apgalvojumu, vispārinot, izvērtējot faktus, atsaucoties uz savu un citu klasesbiedru veikto eksperimentu un novērojumu datu ticamību un kvalitāti (mērījumu skaits un precizitāte, novērojumu biežums, fiksēšana).

T.6.1.4.1.

Saskata un prot nosaukt vairākas iespējas, kā uzlabot izstrādes procesu un radīto dizaina risinājumu atbilstoši dotajiem vai paša veidotiem kritērijiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.