Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Mājas. Tradīcijas. Laiks

Literāra darba interpretācijas iespējas kino

Pievienots 26.08.2022
Santa Mežvēvere
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Literatūra
Literārs darbs Interpretācija Kino Animācija Scenārijs Tēls
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns radījis literāra darba fragmenta interpretāciju.
Video apraksts

Video iespējams sekot līdzi, kā literārs darbs var pārtapt cita mākslas veida darbā - animācijā, noskaidrot, kādi ir animācijas veidi. Skolēnam tiek piedāvāta secība, kā pašam vai vēl labāk - sadarbībā ar citiem - radīt savu animācijas darbu, pārliecināties, kas nepieciešams un iespējams, lai izveidotu to tādu, kādu vēlas autors un kurā izmantotie izteiksmes līdzekļi parāda jaunrades darba autora interpretāciju jeb vizuālu cita autora vai paša radīta literārā darba skatījumu. Video filmēts Rīgas Kino muzejā.

Standarta sasniedzamais rezultāts
K.9.3.1.

Sekojot paša plānotiem radošā procesa soļiem, daudzveidīgi izmanto mākslinieciskos un tēlainās izteiksmes līdzekļus atbilstoši ieceres mērķim, apvieno audiālos un vizuālos, divdimensiju un trīsdimensiju mākslas veidus radoša darba izveidē (piemēram, eksperimentējot raksta dzejas, prozas vai dramaturģijas tekstu, sacer skaņdarbu literāram tekstam vai animācijas filmai, veido iestudējumu un tā noformējumu), mērķtiecīgi izmanto digitālās tehnoloģijas. Atbildīgi izvērtē savu un citu paveikto atbilstoši kopīgi veidotiem kritērijiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.