Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Šūnas un organisma darbība

Osmoze auga šūnā

Pievienots 21.05.2021
Linda Bezrodina
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Bioloģija
osmoze augu šūnas,
Video sasniedzamais rezultāts
Formulē hipotēzi, saskata atkarīgo, neatkarīgo un fiksētos lielumus, pētījumam nepieciešamos piederumus un vielas; attīsta ieradumu reģistrēt un analizēt datus, veicot pētījumu.
Video apraksts

Video paredzēts, lai skolēns apgūtu jēdzienus osmoze, plazmolīze un deplazmolīze. Video sākumā tiks aktualizēti zināšanas par pētnieciskās darbības posmiem – prognozēšanu un plānošanu, eksperimentālo darbību, kā arī rezultātu analīzi un izvērtēšanu. Lai skaidrotu jēdzienus, tiks veikts pētījums “Osmoze auga šūnās”, noteikti tā lielumi (atkarīgais, neatkarīgais un fiksētie), analizēti pētījuma rezultāti un izdarīti secinājumi.

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.O.11.2.1.

Plāno pētījumu, lai iegūtu datus dažādu dabaszinātnisku jautājumu izpētei, izvēloties metodi precīzu un ticamu datu iegūšanai, nepieciešamo datu apjomu pieņēmuma pamatošanai un paredzot vajadzīgos rīkus un mobilās lietotnes programmatūras datu

D.O.11.4.1.

Analizē un apstrādā pētījuma laikā iegūtos datus, lai pārveidotu skaitliskos datus vizuālos attēlojumos un otrādi, veiktu aprēķinus (absolūtā kļūda, relatīvā kļūda) precizitātes un ticamības novērtēšanai, skaidrotu likumsakarības un procesus u

D.O.11.6.1.

Formulē secinājumus par saskatītajām likumsakarībām, pamatojoties uz darba uzdevumu, pētāmo problēmu un izmantojot pētījuma laikā iegūtos rezultātus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.