Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Spēle

Savas dzejoļa grāmatiņas izveide

Pievienots 28.12.2022
Ina Štekele
Klase / Izglītības posms: 5. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Literatūra
Dzejolis
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns, iedvesmojoties no paraugiem, veido paša izvēlēta dzejoļa grāmatiņu.
Video apraksts

Skolēns, iedvesmojoties no paraugiem, pēc noteiktas stratēģijas veido paša izvēlēta dzejoļa grāmatiņu. Tādējādi iepazīst dažāda laika dažādu dzejoļu autorus, dzejoļu daudzveidību, izvēlētā dzejoļa formu un motīvu. Var veidot vairākas grāmatiņas, un rezultātā būs grāmatiņu kolekcija. Skolotājs darba vadīšanai var izvēlēties sadarbību ar vizuālās mākslas skolotāju, lai skolēns grāmatiņu noformējumam var izmantot dažādas vizuālās mākslas tehnikas un paņēmienus.

Resursi

Līme, šķēres, lineāls, 10-15 krāsainas vai baltas papīra loksnes, 2 kartona loksnes grāmatiņas vākiem, veci žurnāli, rakstāmpiederumi, tostarp krāsu zīmuļi, flomāsteri vai vaska krītiņi u. tml., aukliņa grāmatas iesiešanai, caurumduris vai īlens, vai lielas acs adata ar tajā ievērtu aukliņu, bērniem domātu dzejoļu grāmata vai pieeja internetam.

Standarta sasniedzamais rezultāts
K.6.3.2.

Dalās pieredzē, eksperimentē un kombinē dažādus materiālus, tehnikas, paņēmienus un tehnoloģijas radošam darbam (piemēram, izgatavo skaņu rīkus, realizē skatuvisku priekšnesumu, zīmē, glezno, veido, fotografē, filmē, veido animācijas). Pamato savu izvēli.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.