Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Gadalaiku valoda

Svētki

Pievienots 21.05.2021
Ilona Tropa, Sigita Tama
Klase / Izglītības posms: 4. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Latviešu valoda
latviešu gadskārtu svētki svētku dienas kalendārs Latvijas vēsturiskie novadi Lieldienas Jāņi uguns rituāls īpašvārdi.
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns izprot gadskārtu tradīcijas un svinēšanas laiku.
Video apraksts

Videonodarbības gaitā skolēniem ir iespēja ielūkoties un izbaudīt dažādus stāstus par svētku svinēšanu. Salīdzināt informāciju ar savām zināšanām un priekšstatiem par svētkiem, izzināt latgaliešu valodu, klausoties stāstījumu, noskatīties uguns rituālu. Pievienotajā darba lapā ietverti uzdevumi zināšanu un prasmju nostiprināšanai par latviskajām gadskārtām, atkārtojot īpašvārdu pareizrakstību un svētku svinēšanas laiku.

Resursi

Rakstāmpiederumi, darba lapa, pierakstu klade.

Standarta sasniedzamais rezultāts
VL.6.1.1.8.

Saziņā pamana citu un ievēro savu runātāja un rakstītāja kultūru formālās un neformālās saziņas situācijās. Spēj sazināties ar dažādu kultūru cilvēkiem.

VL.6.2.1.2.

Raksturo un salīdzina dzirdēta vai lasīta teksta notikumus un personas, veido secinājumus. Sasaista stāstījumu ar personisko un citu pieredzi, nosaka valodas īpatnības.

VL.6.2.1.3.

Pirms teksta veidošanas veic piezīmes un plāno savu tekstu, reflektē par šo posmu, izvērtē to un pārrunā savas ieceres ar citiem. Veido stāstījumu. Raksta vēstījumu un aprakstu.

VL.6.2.1.6.

Skaidro daudzveidīgu rakstzīmju, tai skaitā digitālo zīmju, lietojumu tekstā. Izmanto tās savu tekstu veidošanā atbilstoši teksta nolūkam un adresātam.

VL.6.2.1.7.

Veido un pilnveido savu tekstu. Sniedz un iegūst atgriezenisko saiti par teksta kvalitāti, prot strādāt individuāli un sadarboties teksta rediģēšanas laikā. Reflektē par šo procesu, lai uzlabotu savu tekstu.

VL.6.2.1.8.

Pamana mutvārdu runas atšķirības formālās un neformālās runas situācijās. Mērķtiecīgi plāno un veido saturīgu, loģisku mutvārdu runu, ievērojot tās uzbūvi un atbilsmi saziņas nolūkam un teksta žanram. Iesaistās dialogā ar klausītājiem.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.