Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā tapo vai ada, mezglo izstrādājumu?

Vienkāršie tapošanas paņēmieni

Pievienots 27.05.2022
Melita Mazūdre
Klase / Izglītības posms: 6. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas tapošana
Video sasniedzamais rezultāts
Atbilstoši dizaina procesa soļiem plāno un apraksta secīgu tapota izstrādājuma izstrādes procesu. Iepazīstas un izmēģina dažādus tapošanas paņēmienus un apgūtās prasmes izmanto dizaina izstrādājuma izgatavošanai.
Video apraksts

Mācību video paredzēts, lai skolēns iepazītos un apgūtu vienkāršus tapošanas paņēmienus un spētu secīgi plānot un aprakstīt sava dizaina risinājuma secīgu izstrādes procesu. Video pirmajā daļā tiek demonstrēti dažādi tapošanai paredzētie instrumenti, palīginstrumenti un materiāli. Otrajā video daļā tiek demonstrēts kā veikt vienkāršus tapošanas paņēmienus gan uz apaļā, gan taisnstūrveida tapošanas rāmja. Trešajā video daļā tiek demonstrēts kā no vienkāršiem materiāliem izgatavot vienkāršu tapošanas ierīci.

Resursi

Skolēnam būs nepieciešams: * tapošanai nepieciešamie instrumenti, palīginstrumenti un materiāli pēc izvēles; * taisna tapošanas rāmja izgatavošanai nepieciešama koka sagatave, atbilstoša izmēra koka tapas, PVA līme, āmurs, galda paliktnis * apaļa tapošanas rāmja izgatavošanai nepieciešama stingra plastmasas glāze, matu sprādzes vai citi līdzīgi priekšmeti un karstā līmes pistole un galda paliktnis.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.6.1.3.1.

Atbilstoši dizaina procesa soļiem plāno un apraksta dizaina risinājuma secīgu izstrādes procesu. Veido risinājuma aprakstu, izskatot alternatīvas un pamatojot materiālu un tehniku (instrumentu un ierīču izmantošanu tehnoloģiskajā procesā) izvēli. Veido detalizētus tehniskos zīmējumus, rasējumus un shēmas.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.