Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Priekšmetu pārvietošana

Vingrinājumi ar izpletni

Pievienots 29.08.2022
Klinta Āboliņa, Nadija Strazdiņa
Klase / Izglītības posms: 2. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Sports un veselība
bumba spēle uzticība izpletnis priekšmetu pārvietošana sadarbība veiklība draugs klasesbiedrs
Video sasniedzamais rezultāts
Iepriekš apgūtās mešanas, ripināšanas pamatkustības plāno, izvērtē un lieto jaunos un radošos risinājumos, iekļaujot tās spēlē. Novērtē savu sniegumu atbilstoši veselībai un spējām. Darbojoties spēlē, pilnveido uzticību starp spēles dalībniekiem, ievēro drošības noteikumus atbilstoši spēles mērķim, uzdevumam, norises vietai un ievēro godīgas spēles noteikumus.
Video apraksts

Skolēni skolotāja uzraudzībā iesaistās spēlē un, izmantojot izpletni, pārvieto dažāda izmēra un smaguma bumbas, apļus, dabas objektus, turot izpletni ar vienu vai abām rokām.

Standarta sasniedzamais rezultāts
F.3.1.3.1.

Ar pedagoga atbalstu izvēlas labāko risinājumu un to īsteno daudzveidīgu priekšmetu (piemēram, dažāda izmēra un smaguma bumbu, apļu, dabas objektu) mešanai, tveršanai, ripināšanai un sitieniem pa priekšmetu dažādos virzienos un mērķos uz vietas un kustībā, ar vienu roku, kāju vai abām.

F.3.2.1.1.

Darbojas ar daudzveidīgiem priekšmetiem kustību rotaļās un spēlēs, ierosina alternatīvas un atbilstoši spēļu situācijai apvieno priekšmeta vadīšanu, piespēles, metienus/sitienus.

F.3.2.1.2.

Sadarbībā ar pedagogu pieņem un ievēro godīgas spēles noteikumus, kontrolē rīcību un dažādu emociju izpausmes rotaļu un spēļu situācijās.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.