Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā izgatavo locītus, pītus, rullētus papīra objektus?

Kā no papīra izveidot telpiskas lietas?

Pievienots 20.09.2022
Sandra Bremane
Klase / Izglītības posms: 2. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
dizains un tehnoloģijas 2. klase papīrs prototips
Video sasniedzamais rezultāts
Iepazīstas ar papīra daļu savienošanas veidiem. Eksperimentē lokot, rullējot un pinot dažāda biezuma papīru, lai izveidotu vienkāršu lietas (dizaina risinājuma) prototipu.
Video apraksts

Lai apgūtu dizaina procesu, video pirmajā daļā skolēnam tiek demonstrēti dažādi priekšmeti, kuri varētu radīt idejas. Tiek demonstrēti papīra savienošanas veidi un eksperimenti kā locīt, rullēt un pīt dažāda biezuma papīru. Skolēni mācās izprast dizaina procesa ideju meklēšanas un risinājuma izvēles, plānošanas un izstrādes posmu. Video turpinājumā tiek demonstrēts kā izveidotās detaļas izmantot  un savienot, lai izveidotu no papīra priekšmeta modeļus un prasmju apguves procesa izvērtēšanu.

Resursi

Dažādas krāsas A4 papīra lapas, rūtiņu papīrs, parastais zīmulis, lineāls, dzēšgumija, kartons, skavotājs, caurumotājs, šķēres, PVA līme un līmes zīmulis.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.3.1.3.1.

Atbilstoši dizaina procesa soļiem ar skolotāja atbalstu secīgi rada vienkāršu lietas (dizaina risinājuma) prototipu. Izvēlas nepieciešamos materiālus un darbarīkus, veido vienkāršas skices.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.