Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā veido izstrādājumus ar dažādām faktūrām no māla un plastikas?

Kā strādāt ar mālu un plastiku?

Pievienots 09.12.2022
Melita Mazūdre
Klase / Izglītības posms: 2. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
dizains un tehnoloģijas 2. klase māls plastika
Video sasniedzamais rezultāts
Rada ideju savam funkcionālajam dizaina priekšmetam. Zīmē plānotā izstrādājuma skici, secīgi plāno darbu, nepieciešamos papildmateriālus un instrumentus un gatavo izstrādājumu no māla vai plastikas, izmantojot dažādas faktūru darināšanas metodes.
Video apraksts

Video gaitā skolēns iepazīsies ar to kā strādāt ar diviem veidošanas materiāliem- mālu un plastiku. Video paredzēts, lai palīdzētu skolēnam atbilstoši savai idejai un spējām izvēlēties vispiemērotāko veidošanas materiālu un, lai saprastu kādi palīgmateriāli, instrumenti būs nepieciešami darba procesā.

Resursi

Dators vai telefons ar pieeju internetam, zīmulis un lapa skices zīmēšanai, modelēšanas māls vai plastika, plēve darba virsmas noklāšanai, priekšauts, plastilīna nazītis, dažādi instrumenti faktūras veidošanai (koka irbulīši, korķīši, dabas materiāli), krāsa un otiņa, paliktnītis gatavā izstrādājuma novietošanai.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.3.1.3.1.

Atbilstoši dizaina procesa soļiem ar skolotāja atbalstu secīgi rada vienkāršu lietas (dizaina risinājuma) prototipu. Izvēlas nepieciešamos materiālus un darbarīkus, veido vienkāršas skices.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.