Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kas ir organisma pamatvienība un kā to pēta?

Mikroskopija. Darba drošība

Pievienots 03.06.2022
Edmunds Krops
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Bioloģija
Mikroskopēšana mikroskopa uzbūve darba drošība palielinājums bioloģisks zīmējums
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns veido ieradumu ievērot darba drošību un noteiktu darbību secību mikroskopa lietošanā, mikropreparāta pagatavošanā, prot aprēķināt objekta palielinājumu, iepazīstas ar bioloģiskā zīmējuma veidošanas noteikumiem.
Video apraksts

Video paredzēts, lai pilnveidotu skolēnu prasmes darbā ar lupu, mikroskopu. Video pirmajā daļā skolēniem īsi tiek pastāsīts par pirmajiem mikroskopiem un to izgudrotājiem. Video otrajā daļā tiek demostrēts mikroskops, nosauktas mikroskopa sastādaļas, izskaidroti darba drošības noteikumi darbā ar mikroskopu. Tiek parādīts, kā pagatavot mikropreparātu, izskaidrots kā aprēķina palielinājumu, veido bioloģisko zīmējumu.

Resursi

Pildspalvu, parasto zīmuli, pierakstu kladi, lupu, mikroskopu (ja darbs tiek veikts klasē), mikroskopēšanas piederumi (ja darbs tiek veikts klasē), sīpolu, citrusaugli (apelsīnu, mandarīnu vai citronu).

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.9.11.8.1.

Novēro (šūnas, audus) un skaidro novēroto, uzbūves saistību ar veicamajām funkcijām, izmantojot mikroskopu ar atbilstošo palielinājumu, lietojot gatavus vai pašu veidotus mikropreparātus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.