Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Valodas loma sabiedrībā

Radoša procesa plānošana

Pievienots 29.03.2021
Anna Sidorova, Alise Cimbaļuka, Zane Žagare-Zaķīte, Laura Katkeviča
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Angļu valoda
radošā domāšana radošs process plānošana radoša darba organizēšana
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns apgūst prasmi plānot radoša uzdevuma veikšanas procesu, izvērtēt dažādu resursu izmantošanas nepieciešamību, sadalīt uzdevumu daļās un piedāvāt rīcības plānu, izmantojot dažādas leksiskas konstrukcijas (If I were you, I would …; Have you thought about …?).
Video apraksts

Video gaitā skolēnam ir iespēja apgūt iemaņas, kā plānot radoša uzdevuma veikšanas procesu, izvērtēt vajadzību lietot dažādus resursus, sadalīt uzdevumu daļās un piedāvāt rīcības plānu, izmantojot dažādas leksiskas konstrukcijas.
Video pirmajā daļā skolēns tiek rosināts domāt par radoša procesa nepieciešamību un radošās domāšanas nozīmi ikdienā un darba vidē.
Video otrajā daļā skolēns tiek iepazīstināts ar teoriju, kā sadalīt radoša procesa plānošanu daļās. Skolēnam tiek parādīts, kādi valodas līdzekļi ir nepieciešami, lai veidotu savu tēla aprakstu, notikumu soļus un aprakstītu radoša teksta nobeigumu.
Video trešajā daļā skolēns tiek iepazīstināts ar nepieciešamo leksiku, lai varētu raksturot radoša procesa plānu, papildinot to ar mērķu izvirzīšanas principiem.

Resursi

Tev šajā mācību stundā vajadzēs: Pildspalvu Pieeju interneta ziņu platformai

Standarta sasniedzamais rezultāts
VS.V.1.2.2.

Saziņā svešvalodā apraksta savu un citu pieredzi, spriež no konkrētā uz vispārīgo un no vispārīgā uz konkrēto zināmā situācijā.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.