Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Organisma imunitāte

Slimības un to profilakse

Pievienots 21.05.2021
Linda Bezrodina
Klase / Izglītības posms: Vidusskola
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Bioloģija
organisms imunitāte slimības epidēmija pandēmija
Video sasniedzamais rezultāts
Analizē riskus, kādus rada dažādi infekciju izplatības ceļi, un profilakses iespējas infekciju/ neinfekcijas slimību riska samazināšanai, pamato savu rīcību veselības saglabāšanā, modelējot un izvērtējot problēmsituācijas, izmantojot informācijas avotus
Video apraksts

Video paredzēts, lai skolēns iepazītos ar slimību izraisītājiem, bīstamākajām slimībām cilvēces vēsturē un slimību profilakses pasākumiem. Video skaidro atšķirību starp jēdzieniem “epidēmija” un “pandēmija”. Ar eksperimenta palīdzību skolēni gūs priekšstatu par slimību izplatīšanos sabiedrībā. Tiks analizēti riski, kādus rada dažādi infekciju izplatības ceļi. Video akcentēta atšķirība starp faktiem un viedokļiem, kas raksturo slimību un tās izpausmi organismos.

Resursi

Pildspalva, pieeju interneta ziņu platformai

Turpini mācīties

https://mape.skola2030.lv/resources/4421

Standarta sasniedzamais rezultāts
D.O.7.4.1.

Analizē riskus un profilakses iespējas infekciju (gripa, masaliņas, tuberkuloze, vējbakas, HIV/AIDS) un neinfekciju (sirds un asinsvadu, ļaundabīgie audzēji, elpošanas sistēmas) slimību riska samazināšanai, pamato savu rīcību veselības saglabāš

D.O.7.4.2.

Skaidro un pamato organismā notiekošo procesu novērošanas nepieciešamību, lai agrīni konstatētu pārmaiņas, kas var būt par cēloni saslimšanai. Pamatojumam izmanto dažādus ticamus informācijas avotus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.