Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā modelē un izgatavo izstrādājumu ar 3D printeri?

Telpisko objektu izgatavošanas iespējas, izmantojot 3D printeri

Pievienots 22.03.2021
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
modelēšana 3D printeris 3D druka tehnoloģijas programmvadāmās ierīces
Video sasniedzamais rezultāts
Iepazīstās ar 3D printeru attīstību un tā lietojumu dažādās nozarēs. Salīdzina 3D printera dažādos materiālus, tā tehniskās iespējas un ietekmi uz vidi. Analizē dažādus 3D printera drukātos dizaina risinājumu piemērus un to izstrādē izmantojamos materiālus. Spēj saviem vārdiem izskaidrot tādus jēdzienus kā 3D modelis, 3D modelēšana, 3D printeris, 3D drukāšana, ekstrūderis, drukas platforma, materiālu spole, filaments u.c.
Video apraksts

Video gaitā skolēns iepazīsies ar dažādiem 3D printera drukātiem dizaina risinājuma piemēriem, 3D printera lietojuma iespējām mūsdienās un tā izmantošanas nepieciešamību dažādās nozarēs. Skolēns tiks aicināts apgūt 3D printera uzbūvi, būtiskākos detaļu nosaukumus un to funkcijas. Iepazīsies ar drukāšanai izmantojamajiem materiāliem un drukāšanas darbības principiem.

Resursi

Pierakstu klade, dažādi rakstāmpiederumi, mobilais telefons vai dators ar interneta pieslēgumu, tiešsaistes 3D modelēšanas programma.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.9.1.3.1.

Patstāvīgi vai sadarbībā ar citiem plāno un apraksta dizaina risinājuma izstrādes procesu. Salīdzina dažādu materiālu un tehniku iespējas un ietekmi uz vidi. Izvēlas un pamato piemērotāko risinājumu. Veido un atbilstoši noformē risinājuma dokumentāciju – rasējumus, tehniskos zīmējumus, 3D modeļus un vizualizācijas.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.