Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā auž izstrādājumu?

Kā izgatavot vienkāršas aušanas ierīces?

Pievienots 09.08.2021
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
tekstilmateriāli kokmateriāli aušana austie materiāli aušanas tehnoloģija
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns pēta un salīdzina dažādas aušanas procesam paredzētās ierīces un izgatavo sev līdzīgu atbilstoši savām spējām, pieejamajiem materiāliem un vēlmēm.
Video apraksts

Video gaitā skolēns tiks aicināts turpināt iepazīties ar aušanas galvenajiem pamatprincipiem. Video turpinājumā tiks demonstrēts, kā no dažādiem materiāliem, to savienošanas un apstrādes tehnikām var izgatavot šķietiņu un celu dēlīšus. Tiks izskaidrots katras aušanas ierīces darbības princips un demonstrēts, kā sagatavot materiālus, kā nolasīt tehniskos zīmējumus, lai skolēns patstāvīgi spētu izgatavot, piemēram, austu jostiņu, rokassprādzi, atslēgu piekariņu u. tml.

Resursi

Šķietiņa izgatavošanai: kokmateriāls (saldējuma kociņi, garas koka tapas, plāni dēlīši u.tml. pēc izvēles), instrumenti kokamteriāla savienošanai (kokmateriāla līme, naglas, skrūves, āmurs, urbis, galdnieka leņķis u.tml. pēc izvēles). Celu izgatavošanai: biezs kartons vai tetrapaka vai cits materiāls pēc izvēles, caurumduris.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.9.2.1.3.

Izveido savu dizaina risinājumu, izvēloties piemērotākās savienošanas, sadalīšanas un apstrādes tehnikas un tehnoloģijas, pamato savu izvēli. Izvērtē materiālu apstrādē radušās kļūdas un to labošanas iespējas, veic nepieciešamos un iespējamos uzlabojumus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.