Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kā auž izstrādājumu?

Kā izgatavot rāmi aušanai?

Pievienots 09.08.2021
Pēteris Kaļva
Klase / Izglītības posms: 7. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Dizains un tehnoloģijas
tekstilmateriāli kokmateriāli aušana austie materiāli aušanas tehnoloģija
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns iepazīstas ar auduma ražošanas (aušanas) gaitu. Pēta un salīdzina dažādas aušanas procesam paredzētās ierīces un izgatavo sev līdzīgu atbilstoši savām spējām, pieejamajiem materiāliem un vēlmēm.
Video apraksts

Video gaitā skolēns iepazīsies ar aušanas galvenajiem pamatprincipiem – horizontālo un vertikālo aušanas sistēmu. Video turpinājumā skolēnam tiks demonstrēts, kā no dažādiem materiāliem un to savienošanas un apstrādes tehnikām var izgatavot specializētu aušanai paredzētu rāmi. Tiks demonstrēti arī piemēri ar daudzveidīgiem materiāliem, kurus var izmantot, piemēram, istabas dekoru veidošanai.

Resursi

Kokmateriāls rāmja izgatavošanai (audekla rāmis, foto rāmis, apdares dēlis u.tml. pēc izvēles), materiāli un instrumenti kokmateriāla savienošanai (urbis, īlens, galdnieka leņķis, koka āmurs, kokmateriāla līme, skrūves, naglas u.tml. pēc izvēles), lineāls, zīmulis, naglas, āmurs, stingrs pavediens velkiem, materiāli audiem pēc izvēles.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.9.2.1.3.

Izveido savu dizaina risinājumu, izvēloties piemērotākās savienošanas, sadalīšanas un apstrādes tehnikas un tehnoloģijas, pamato savu izvēli. Izvērtē materiālu apstrādē radušās kļūdas un to labošanas iespējas, veic nepieciešamos un iespējamos uzlabojumus.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.