Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Dzīve šeit un tīmeklī

Publiska dienasgrāmata

Pievienots 08.06.2022
Vija Skudra, Anasatasija Orehova, Elita Dumpe
Klase / Izglītības posms: 8. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Latviešu valoda
publiska dienasgrāmata emuārs video emuārs individuālais stils autors
Video sasniedzamais rezultāts
Noskaidrot, kas ir publiska dienasgrāmata, kādi ir tās veidošanas nosacījumi un kas jāņem vērā, veidojot publisku dienasgrāmatu.
Video apraksts

Video laikā kopā ar skolotāju skolēnam dota iespēja izpētīt publisku dienasgrāmatu jeb emuāru paraugus, noskaidrojot svarīgākās pazīmes, kā arī izprotot jēdzienus ‘emuārs’, ‘video emuārs’, ‘blogs’, ‘vlogs’, kā arī šo jēdzienu sarunvalodas sinonīmus: ‘blogs’ un ‘vlogs’. Skolēns sākotnēji izprot to, ka publiskam ierakstam ir rakstīgs mērķis, noteikta uzbūve un individuāls autora stils. Apskatot un analizējot piedāvātos piemērus 2.uzdevumā, tiek noskaidrots, ka visi ieraksti tīmeklī nav saucami par emuāriem, kā svarīgāko pazīmi šajā gadījumā konstatējot teksta un/vai video mērķi.

Resursi

Izdrukāta darba lapa (video pielikumā) vai pieraksti, pildspalva.

Standarta sasniedzamais rezultāts
VL.9.2.1.2.

Detalizēti pamato viedokli par teksta nolūku un noskaņu, personu rīcību un izjūtām, notikumu cēloņiem un sekām. Raksturo autora individuālo valodas stilu un tā ietekmi uz adresātu. Pamatojumā izmanto argumentētus izteikumus un atbilstošu termi

VL.9.3.1.6.

Apzināti izvēlas un lieto dažādu vārdšķiru vārdus un to gramatiskās formas noteikta mērķa un efekta radīšanai runā vai rakstveida tekstā. Nosaka vārdu piederību vārdšķirai un vārdu gramatiskās formas.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.