Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Kļūsti par uzņēmēju!

Kā kļūt par uzņēmēju?

Pievienots 09.03.2023
Paula Januškēvica
Klase / Izglītības posms: 3. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Integrētā pieeja sākumskolā
sociālas zinības dizains un tehnoloģijas uzņēmējdarbība preces pakalpojumi dizaina process reklāma
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns uzzinās, kā uzsākt uzņēmējdarbību: noskaidros līdzcilvēku vajadzības, savas iespējas tās nodrošināt, veidos savu komandu, īstenos ieceri – veidos preci vai pakalpojumu – atbilstoši dizaina procesa soļiem, radīs preces vai pakalpojuma reklāmu.
Video apraksts

Lai gūtu ienākumus un prieku par darba rezultātu, ikviens var uzsākt uzņēmējdarbību vai tajā iesaistīties atbilstoši savām interesēm un prasmēm. Šajā videostundā skaidrosim un demonstrēsim, kā uzsākt uzņēmējdarbību, izmantosim dizaina procesa soļus. Video integrēts sociālo zinību, dizaina un tehnoloģiju mācību saturs.

Resursi

Pierakstu klade, pildspalva.

Standarta sasniedzamais rezultāts
T.3.1.2.1.

Ar skolotāja atbalstu izmanto ideju ģenerēšanas metodes, lai radītu dažādas idejas problēmas risinājumam. Kā ierosmes avotus izmanto dabā novērotās parādības, amatniecības, etnogrāfijas, dizaina un arhitektūras piemērus.

T.3.1.2.2.

Izvērtē radītās idejas, pārrunā, kā to īstenošana ietekmē lietotājus un apkārtējo vidi. Izvēlas piemērotāko lietas (dizaina risinājuma) risinājumu, vizualizē to skicē, aprakstā, modelī.

T.3.1.1.2.

Noskaidro un izvērtē savas un tuvāko līdzcilvēku (draugu, ģimenes locekļu, klasesbiedru) vajadzības ikdienā. Apkopo iegūto informāciju iecerētās lietas dizaina risinājuma radīšanai.

S.3.4.1.

Skaidro, kā jaunas prasmes, zināšanas un uzņēmība palīdz sasniegt mērķus un īstenot savas intereses un iespējas darba tirgū.

S.3.4.3.

Gūst pieredzi, piedaloties vietējas nozīmes uzņēmējdarbības pasākumos, veic aprēķinus par ienākumiem, izdevumiem un peļņu.

T.3.1.5.1.

Ar skolotāja atbalstu sagatavo un prezentē radīto lietu (dizaina risinājumu) klasē vai citos skolas pasākumos.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.