Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Uzraksti fantāzijas stāstu!

Kur iegūt idejas fantāzijas stāstam?

Pievienots 09.12.2022
Paula Januškēvica
Klase / Izglītības posms: 3. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Integrētā pieeja sākumskolā
mūzika vizuālā māksla latviešu valoda stāsts idejas
Video sasniedzamais rezultāts
Noskaidrot, kā iegūt idejas fantāzijas stāsta rakstīšanai. Lai to apgūtu, aprakstoši stāsta par mākslas darbā uztveramo (piemēram, objekti, tēli, sižets, tēmas) un par to, ko iespējams iztēloties (piemēram, noskaņa, pārdzīvojums, asociācijas), skaidri un apzināti lasa mācībām un savām interesēm atbilstošus literāros darbus, idejas apkopo, piemēram, tekstā, arī tabulās, shēmās, diagrammās, domu kartēs.
Video apraksts

Lai uzrakstītu stāstu, ir jāiegūst idejas, par ko rakstīt. Idejas var iegūt, lasot literatūru, klausoties mūziku, vērojot gleznas. Idejas var iegūt arī ikdienā, piedzīvojot ko neierastu. Savas idejas jāpieraksta, lai, rakstot stāstu, tās varētu izmantot. Šajā video integrēts latviešu valodas, mūzikas, vizuālās makslas mācību saturs.

Resursi

Pierakstu klade, pildspalva, zīmulis.

Standarta sasniedzamais rezultāts
VL.3.1.1.9.

Atrod informāciju tekstā, arī tabulās, shēmās, diagrammās, domu kartēs. Vērtē to pēc vienkāršiem kritērijiem: zināma/nezināma, interesanta/garlaicīga, ticama/mazticama. Salīdzina ar personisko pieredzi.

VL.3.1.1.3.

Skaidri un ar izpratni lasa mācībām un savām interesēm atbilstošu tekstu. Atbild uz jautājumiem un pats uzdod jautājumus.

K.3.1.1.

Stāsta par īpašo un neparasto mākslā (literatūra, vizuālā un audiovizuālā māksla, mūzika, teātris, arhitektūra un dizains).

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.