Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Izpēti dabas teritorijas!

Kā saudzēt un aizsargāt tuvējās dabas teritorijas?

Pievienots 09.12.2022
Liene Seile
Klase / Izglītības posms: 3. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Integrētā pieeja sākumskolā
latviešu valoda sociālās zinības dabaszinības
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns noskaidros un demonstrēs, kā ikviens var saudzēt un aizsargāt tuvējās dabas teritorijas. Lai to sasniegtu - nosauc cilvēka darbības piemēru tuvākajā apkārtnē ietekmi uz vidi – resursu izsīkšanu, piesārņojumu. Izsaka idejas resursu taupīšanai, saudzēšanai un atkārtotai izmantošanai. Raksta vēstuli (iesniegumu). Izmanto dažādas meklētājprogrammas, tīmekļa enciklopēdijas, lai atrastu informāciju.
Video apraksts

Kā var aizsargāt un saudzēt apkārtējās dabas teritorijas? Ja nepieciešams, var izteikt ierosinājumus (skolas vadībai, vietējai pašvaldībai) atkritumu urnu iekārtošanai un apkārtnes sakopšanai, var veidot brīdinājuma zīmes, un meklēt citus veidus, kā informēt vietējo kopienu par dabas apdraudējumiem un iespējām tos mazināt. Savus ieteikumus var uzrakstīt vēstulē pašvaldībai. Video integrēts latviešu valodas, sociālo zinību un dabaszinību mācību saturs.

Resursi

Pierakstu klade, pildspalva, zīmulis.

Standarta sasniedzamais rezultāts
S.3.2.1.

Uzvedībā pauž iejūtību pret citiem cilvēkiem un cieņu pret dzīvās dabas daudzveidību. Ievēro un izprot cilvēku un viņa vajadzību dažādību. Apsver savas rīcības ietekmi uz apkārtējiem, apkārtējo vidi un dabu. Sadarbojas viendabīgās grupās, lai sasniegtu kopīgu rezultātu, ievērojot grupas noteikumus un atpazīstot noteikumu pārkāpumus.

D.3.5.4.1.

Nosauc dabas resursu vai to sastāvdaļu (tai skaitā gaiss, ūdens, mežs, nafta) izmantošanas piemērus savas ģimenes ikdienā un apraksta to aizvietošanas un saudzēšanas iespējas.

VL.3.2.1.6.

VL.3.2.1.6./VLM.3.2.1.8. Izmanto burtus un citas rakstzīmes sava teksta veidošanā un tā radošā noformēšanā.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.