Saglabāt vai rediģēt video sarakstu
Atpakaļ
Jūsu e-pasts:
Brīdis, kurā pamanīta neatbilstība:
Komentārs:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1080p Kopēt
720p Kopēt
540p Kopēt
360p Kopēt

Ziņojums par kļūdu veiksmīgi nosūtīts.

Jums izdevās nokopēt saiti.

Video ir pievienots sarakstam.

Radi jaunu spēli!

Kā sagatavoties spēles radīšanai?

Pievienots 02.12.2022
Paula Januškēvica
Klase / Izglītības posms: 3. klase
Mācību priekšmets / Kursa nosaukums: Integrētā pieeja sākumskolā
intereses aptauja diagramma tabula spēle rotaļa dizains un tehnoloģijas latviešu valoda Sports un veselība
Video sasniedzamais rezultāts
Skolēns noskaidros, kā sagatavoties spēles izveidošanai. Lai to apgūtu, iepazīstas ar dažādām spēlēm un rotaļām, to mērķi, uzzina, kā iedala spēles un rotaļas, noskaidro savu līdzcilvēku intereses par spēlēm un rotaļām, apkopo un novērtē idejas spēles radīšanai (tabula vai diagramma).
Video apraksts

Lai izveidotu spēli, ir jāizpēta un jāsalīdzina dažādas spēles, to noteikumi, izskats, izraisītās emocijas, mērķi. Jānoskaidro, kādas spēles un rotaļas ir, kā tās iedala. Noderīgi ir veidot tabulu atbilstoši spēļu iedalījumam, lai saprastu, kura spēle vai rotaļa pašam šķiet interesantāka un kādu līdzīgu varētu izveidot. Jānoskaidro, kādas spēles interesē tos cilvēkus, ar kuriem tās varētu spēlēt. Šajā video integrēts dizaina un tehnoloģiju, latviešu valodas, sporta un veselības mācību saturs.

Resursi

Pierakstu klade, rakstāmais

Standarta sasniedzamais rezultāts
VL.3.1.1.9.

Atrod informāciju tekstā, arī tabulās, shēmās, diagrammās, domu kartēs. Vērtē to pēc vienkāršiem kritērijiem: zināma/nezināma, interesanta/garlaicīga, ticama/mazticama. Salīdzina ar personisko pieredzi.

VL.3.1.1.2.

Klausoties vienkāršas uzbūves tekstus un skatoties video sižetus, saprot tekstu kopumā, nosaka darbojošās personas, darbības vietu, laiku un galveno domu. Iesaistās saziņā par dzirdēto un redzēto.

T.3.1.1.2.

Noskaidro un izvērtē savas un tuvāko līdzcilvēku (draugu, ģimenes locekļu, klasesbiedru) vajadzības ikdienā. Apkopo iegūto informāciju iecerētās lietas dizaina risinājuma radīšanai.

F.3.2.1.2.

Sadarbībā ar pedagogu pieņem un ievēro godīgas spēles noteikumus, kontrolē rīcību un dažādu emociju izpausmes rotaļu un spēļu situācijās.

T.3.1.1.1.

Vērojot apkārtējo vidi un ikdienā sastopamās lietas, nosauc to stiprās puses, trūkumus un iespējas uzlabojumiem.

T.3.1.3.2.

Lasa un lieto paša radītas vai citu izveidotas shēmas, aprakstus, veidnes, instrukcijas vai receptes.

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.